ЗАПРОШЕННЯ

У Фонтанку, 12 вересня,  завітає відомий публіцист, талановитий історик, дослідник Національно-визвольної боротьби доби Української Революції та московсько-української війни 1917-1922-х років, духовний наставник молодих поколінь українських націоналістів, президент історичного клубу "Холодний Яр" Роман Коваль.

Мета візиту Друга Романа — проведення просвітницької роботи з-поміж місцевого населення, яке тільки-но починає приходити до тями від московського дурману, яке на десятки років затьмарило свідомість декількох українських генерації.

Тема просвітницької лекції незвичайна, досі практично недосліджена і свідомо прихована, адже вона пов'язана із Визвольними змаганнями на Одещині 1917-1922-х років. І саме під час її розгляду, кожен охочий збагатитись козацьким духом Українського півдня пізнає для себе тягар і героїзм Одеських Гайдамаків, боронивших підступи до Південної столиці від московської потопи у січні 1918-го, звитягу степових повстанців, військових моряків-українців (Одеса вже не вперше в історії удостоюється звання "морського форпосту" України), та багато інших цікавих сторінок історії нашого краю.

Зустріч відбуватиметься  у актовому залі Фонтанської школи о 09:30.

Громада Фонтанки © 2014