6-та сeсія Фонтанської сільської ради VIІ скликання (ВІДЕО)

Засідання чергової 6 сесії Фонтанської сільської ради VIІ скликання відбулось 18 лютого 2016 року о 10.00 годині в приміщенні  Фонтанської сільської ради.

Проекти рішень для розгляду на засіданні чергової 6 сесії сільської ради VII  скликання наступні питання:
1. Про звіт сільського голови та виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку с.Фонтанка за 2015 рік.
2. Про Звіт Фонтанської сільської ради про виконання бюджету за 2015 рік.
3. Про внесення змін до рішення Фонтанської сільської ради від 24.12.2015 року №57-VIІ «Про затвердження бюджету Фонтанської сільської ради на 2016 рік».
4. Про внесення змін до рішення Фонтанської сільської ради від 24.12.2015 року №79-VІІ «Про затвердження Програми будівництва мереж водовідведення  на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області на 2016 рік».
5. Про внесення змін до рішення Фонтанської сільської ради від 24.12.2015 року №77-VІІ «Про затвердження Програми проведення капітального ремонту дорожнього покриття в селі Фонтанка Комінтернівського району Одеської області на 2016 рік».
6. Про внесення змін до рішення Фонтанської сільської ради від 24.12.2015 року №75-VII «Про затвердження Програми благоустрою території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області на 2016 рік».
7. Про затвердження Програми ремонту та загородження каналізаційної насосної станції в селі Фонтанка Комінтернівського району Одеської області на 2016 рік.
8. Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів господарювання (юридичних осіб чи фізичних осіб — підприємців) на 2016 рік.
9. Про встановлення ставки акцизного податку з юридичних та фізичних осіб на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області.
10. Про встановлення транспортного податку з юридичних та фізичних осіб на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області.
11. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Фонтанської сільської ради та встановлення ставок податку.  
12. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Фонтанської сільської ради VII скликання та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Фонтанської сільської ради VII скликання.
13. Про внесення змін до рішення сесії Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області №1133-V «Про надання                                     дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років громадянам України для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту)» від 14 лютого 2015 року.
14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського  району Одеської області.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаражу на території с.Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянці України Рум’янцевій  Лідії Іванівні земельної ділянки у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

18. Про передачу громадянам України Кружкову Олександру Євгеновичу та Кружкову Олегу Євгеновичу земельної ділянки у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
19. Про передачу громадянці України Мамалиженко Галині Олексіївні земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаражу на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років громадянину України Бородій Костянтину Олексійовичу для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка  на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).
21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у короткострокову оренду строком на 5 (п’ять) років громадянці України Камінській Наталії Забіровні для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка  на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).
22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Русіновій Людмилі Василівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).
23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України  Штеклер Анфісі Борисівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).
24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Свістулєнко Вікторії Вікторівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).
25. Про затвердження додаткової угоди про дострокове розірвання              договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) між Фонтанською сільською радою Комінтернівського району Одеської області та громадянкою України Шульц Ольгою Вікторівною.
26. Про укладання договору на сезонне використання земельної ділянки з товариством з обмеженою відповідальністю «Агро Південь-1».
27. Про розгляд звернення громадянина України Ніколенко Олега Степановича про надання дозволу на складання проекту відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території в  с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
28. Про розгляд звернення громадянина України Суружиу Віктора Васильовича про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.
29. Про розгляд звернення громадянки України Скомороха Ірини Андріївни про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на території  с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області. 
3. Депутатські запити.
4. Інші питання.

 

Громада Фонтанки © 2014