УВАГА!!! 10 сесія Фонтанської сільської ради

Засідання  чергової 10 сесії Фонтанської сільської ради VIІ скликання відбудеться 03.06.2016 року о 15.00 годині в приміщенні  Фонтанської сільської ради.

Орієнтовний ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

ПРОЕКТИ рішень

2. Рекомендувати для розгляду на засіданні чергової 10 сесії сільської ради VII  скликання наступні питання:

2.1. Про розгляд звернення громадян України Бєлова Олега Олеговича та Ананькіної Тетяни Іванівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області.     

2.2. Про розгляд звернення громадянки України Кривих Ганни Юнірівни  щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.3. Про розгляд звернення громадянина України Кривих Миколи Вадимовича  щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території   с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.4. Про надання дозволу громадянину України Іваненко Леоніду Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для індивідуального будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.5. Про надання дозволу громадянину України Іваненко Леоніду Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для індивідуального будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.6. Про надання дозволу громадянину України Іваненко Леоніду Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для індивідуального будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.7. Про надання дозволу громадянину України Іваненко Леоніду Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для обслуговування існуючого ТП-422 в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.8. Про розгляд звернення громадянина України Петросяна Месроба Гарниковича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою шодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області.      

2.9. Про внесення змін до рішення сесії Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області № 1290-VІ                                             «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ліб Ігорю Євгеновичу для будівництва індивідуального гаражу»  від 03 червня 2015 року.

2.10. Про внесення змін до рішення сесії Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області №1312-VІ                                        «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років громадянам України для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту)» від 03 червня 2015 року.

2.11. Про проведення  експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу і перебувають у користуванні ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛЕК СІ РІВ’ЄРА» для обслуговування та експлуатації протизсувних споруд на території
с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.12. Про передачу приватному підприємству «Ювіс» земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації підсобного господарства на території с.Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.13. Про передачу громадянці України Шульц Ользі Вікторівні земельної  ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.14. Про передачу громадянам України земельних  ділянок безоплатно у власність для ведення садівництва на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України                      для будівництва індивідуального гаражу на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту)

2.16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаражу на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.17. Про надання дозволу ФОП Шкрудю Олександру Васильовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років на земельну ділянку для будівництва і обслуговування СТО.

2.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років громадянам України для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років громадянці України Стародубовій Світлані Андріївні для індивідуального дачного будівництва.

2.20. Про надання дозволу громадянці України Лавреніковій Олені Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у короткострокову оренду строком на 5 (п’ять) років для індивідуального дачного будівництва в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину України Слайко Олександру Борисовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянину України Гуть Олександру Петровичу  земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.24. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) між Фонтанською сільською радою Комінтернівського району Одеської області та громадянкою України Мудрою Оленою Миколаївною. 

2.25. Про затвердження додаткової угоди про дострокове розірвання              договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) між Фонтанською сільською радою Комінтернівського району Одеської області та громадянкою України Костиркіною Ніною Іванівною.

   2.26. Про розгляд звернення громадян України згідно з додатком про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, які розташовані в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.27. Про розгляд звернення громадянина України Кисіля Юрія Михайловича та іншим згідно з додатком про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.28. Про викуп земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані на території с. Фонтанка Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області, у комунальну власність для суспільних потреб.

2.29. Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території села Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

2.30. Про надання чергової відпустки та надання матеріальної допомоги  на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань сільському голові Мішиній Н.П.

3. Депутатські запити.

4. Інші питання.

 

Громада Фонтанки © 2014