ХТО стоїть за ВИРУБКОЮ ДЕРЕВ У ФОНТАНЦІ?!

10 серпня у с. Фонтанка уздовж вул. Лісний бульвар серед білого дня невстановленими особами було здійснено брутальний розпил старовинних дубів.

 

На такий факт відреагувала місцева влада і на своїй сторінці у фейсбук заст. голови Фонтанської сільської ради з юридичних питань Іокіщу Валентина  виклала заяву про вчинення кримінального злочину.

        І це нібито належна реакція місцевої влади на такі дії, ОДНАК насторожують деякі сумнівні факти:

  1. Так, за тим як зухвало, у день, нічого не побоюючись, в присутності жителів та приватної охорони спилюють дерева, зі слів місцевих, спостерігали окремі посадові особи Фонтанської сільської ради та свідомо допустили такі дії. Усім відомий заступник Голови Фонтанської сільської ради Недолуженко В.В. За словамии свідків, — навіть знімав цей процес на відео, не зробивши жодного зауваження або дій на перешкоджання вчиненню таких дій.

 

  1. Голова Фонтанської сільської ради Мішина Н.П., як головний розпорядник бюджетних коштів запланувала у 2018 р. проведення робіт по розширенню  та асфальтуванню дороги по вул. Лісний бульвар на сумму майже 2 млн. грн., а дерева уздовж дороги і є перепона для таких робіт.

  1. Як відомо, асфальтування є найбільш прибутковим видом відкатів для посадовців. До речі проїхати по цій дорозі прості мешканці села не мають змоги – вона перекрита шлагбаумами з приватною охороною, яка охороняє елітні будинки. Навіщо там дорога за бюджетні кошти, якщо місцеві жителі по ній їздити не зможуть це вже інше питання?

лісовий бульвар бюджет

                                     

  1. Насторожує й така миттєва реакція з боку місцевої влади, що не є характерною для неї,  – миттєво написано заяву про вчинення злочину та прибув наряд поліції (можливо все було підготовлено заздалегідь).
  2. Сумнівний і план вирубки дерев, адже всі вони були зрубані уздовж дороги по вул. Лісний бульвар – явно з метою її розширення.

       У будь якому разі через деякий час жителі села Фонтанка зроблять свої висновки, бо дізнаються чи були знайдені, встановлені та покарані особи, які здійснили такий вандальний вчинок та чи буде проходити нова дорога по вже зрубаним деревам.

Громада Фонтанки © 2014