Чергова 14-та сесія Фонтанської сільської ради

Засідання  чергової 14 сесії Фонтанської сільської ради VIІ скликання відбудеться 26 серпня 2016 року о 10.00 годині в приміщенні  Фонтанської сільської ради.

Рекомендувати для розгляду на засіданні чергової 14 сесії сільської ради VII  скликання наступні питання:

2.1. Про використання електронної системи закупівель.

2.2. Про надання дозволу ФОП Акішеву Олексію Вікторовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування магазину.

2.3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України для будівництва індивідуального гаражу на території с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.4 Про надання дозволу громадянам України на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які перебувають у їх користуванні, безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території с. Фонтанка Лиманського району Одеської області.

2.5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Страшевичу Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  громадянам України згідно додатку для індивідуального дачного будівництва  в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (в межах населеного пункту).

2.7. Про надання ДП «МАККЕНЛІ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для проведення робіт по призупиненню протизсувних процесів на аварійно-небезпечних ділянках
с. Фонтанка, та подальшої експлуатації берегоукріплювальних та протизсувних споруд, яка перебуває у користуванні ДП «Маккенлі», на території с. Фонтанка Лиманського району Одеської області.

2.8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які належать на праві власності товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАНД ІМПАЄР» (згідно додатку), цільове призначення яких змінюється з ведення садівництва на будівництво, обслуговування та експлуатацію об’єктів багатоквартирної житлової та громадської забудови, розташованих на території с. Фонтанка Лиманського району Одеської області.

2.9. Про припинення права користування земельними ділянками, які перебувають в оренді громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території с. Фонтанка Лиманського району Одеської області.

2.10. Про затвердження звітів з експертної грошової оцінки та продаж земельних ділянок, які перебувають у користуванні ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛЕК СІ РІВ’ЄРА» для обслуговування та експлуатації протизсувних споруд на території с. Фонтанка Лиманського району Одеської області.

2.11. Про затвердження додаткової угоди про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), укладеного між Фонтанською сільською радою Комінтернівського району Одеської області та громадянкою України Соколовою Світланою Валентинівною.

2.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача громадянці України Опришко Тетяні Володимирівні земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаражу в с. Фонтанка на території Фонтанської сільської ради Комінтернівського району Одеської області (на території населеного пункту).

2.13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам України земельних ділянок безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території
с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської області.

3. Депутатські запити.

4. Інші питання.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Громада Фонтанки © 2014